iMac Retina 27" 5K - Intel OctoCore I7 3,8GHz - 32GB Ram - 1TB SSD - AMD Radeon PRO 5500 XT (8GB) - Nano-texture
Neu ist nicht immer besser - mit Refurbished entscheidest du dich für intelligent, nachhaltig und sparst Geld!
Dieser Artikel wurde bereits verkauft.
Klicke hier für eine aktuelle Übersicht über alle Artikel auf Lager
Produktnummer:
25974/1/I0002976
Unsere Vorteile
- 2 Jahre Garantie
- Kostenloser Versand
- Lieferung innerhalb von 1 bis 2 Werktagen
- 30 Tage Geld-zurück-Garantie
- Kauf vom refurbished-Spezialisten
Unsere Zahlungsmöglichkeiten:
**Die Endpreise können aufgrund von möglichen Neuberechnungen im Warenkorb abweichen.
| Auflösung : | 5120x2880 Pixel |
|---|---|
| CPU : | Intel OctoCore i7 3,8GHz - Turbo Boost 5,1GHz |
| Farbe : | Silber |
| Grafikkarte : | AMD Radeon PRO 5500XT (8GB) |
| Lagerung : | SSD 1TB |
| Marke : | Apfel |
| Model : | iMac 27 inch 5K |
| Model release : | 2020 |
| Operationssystem : | MacOS Tahoe 26 |
| RAM : | 32GB |
| Screen Size : | 27 inch (68.58 cm) |
| Zustand : | Überholte |
| In der Box : | C13 Stromkabel, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (optional, separat erhältlich) |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
(Also called visibly used)
Appearance:- Screen: may have light scratches, barely visible when screen is on
- Keyboard / trackpad: may have light scratches
- Case: has visible signs of use such as scratches and/or dents that do not affect performance
Technical:
- 100% technically in order and a battery capacity of at least 80%
(Also called lightly used)
Appearance:- Screen: may have very light scratches, not visible when screen is on
- Keyboard / trackpad: may have very light scratches
- Case: Has light signs of use such as scratches and/or a small dent that does not affect performance
Technical:
- 100% technically in order and a battery capacity of at least 80%
(Also called as good as new)
Appearance:- Screen: has no damage
- Keyboard / trackpad: hardly any signs of use
- Housing: as new, no or barely visible signs of use
Technical:
- 100% technical in order and a battery capacity of at least 80%
Actually just new, the product has been refurbished by the manufacturer and packaged as new. However, the product may not be sold as new, which is why we give it the excellent + (5+ stars) status.
Appearance:
- Screen: has no damage
- Keyboard / trackpad: no signs of use
- Case: as new
Technical:
- 100% technically in order and the battery has had a maximum of 10 charging cycles
iMac Retina 27" 5K - Intel OctoCore I7 3,8GHz - 32GB Ram - 1TB SSD - AMD Radeon PRO 5500 XT (8GB) - Nano-texture